ggg ggg ggg

I stało się! Gmina Radzymin wydała już ponad 5.000 Radzymińskich Kart Mieszkańca!!!

W miniony piątek, 29 września, w niespełna trzy miesiące po lipcowej premierze Radzymińskiej Karty Mieszkańca, wydana została ta, z numerem 5.000!

 

5.000

Najśmielsze prognozy mówiące nieśmiało o tym, że Urząd Miasta i Gminy Radzymin powinien być przygotowany na wydanie pięciu tysięcy Radzymińskich Kart Mieszkańca w okresie 2017-2019 zupełnie się nie sprawdziły.
W ubiegły piątek, szczęśliwą posiadaczką… pięciotysięcznej Radzymińskiej Karty Mieszkańca została pani Hanna Grzegorek. Serdecznie gratulujemy!
W imieniu władz miasta dziękujemy wszystkim radzyminiakom za wsparcie tego projektu. Mieszkańców, którzy jeszcze nie posiadają Karty zachęcamy do jak najszybszego jej wyrobienia. Radzymińska Karta Mieszkańca, którą można otrzymać bezpłatnie uprawnia bowiem m.in.: do bezpłatnych przejazdów komunikacją gminną na terenie Gminy Radzymin, zniżek w firmach partnerskich, promocyjnych cen biletów na gminne wydarzenia kulturalne, zniżek na wybrane zajęcia i dostęp do infrastruktury sportowej (m.in. na basen w Wołominie). Na karcie można także zakodować długookresowe bilety ZTM Warszawa.
Posiadacze Radzymińskiej Karty Mieszkańca mogą również ubiegać się o tzw. „Bon Malucha”, czyli świadczenie na dofinansowanie opieki żłobkowej lub niani dla dzieci w wieku do trzech lat. Wysokość finansowania to od 300 do 500 zł miesięcznie, zależnie od liczby dzieci na utrzymaniu.
O wydanie karty mogą ubiegać się wszyscy mieszkańcy Gminy Radzymin, którzy rozliczają podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym w Wołominie. Pełną informację o korzyściach i zniżkach dla posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca, a także regulamin karty, można znaleźć na stronie: www.rkm.radzymin.pl .
/opr. rl/

1 461 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
90-lecie kobyłkowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej

Jubileusz 90 – lecia pracy kobyłkowskiej straży stał się okazją do podsumowania bogatego dorobku jednostki oraz wyróżnienia i nagrodzenia osób...

Zamknij