ggg ggg ggg

Spotkanie Wigilijne Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dnia 09.12.19 r. odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie.

W tym roku wigilia była sfinansowana w ramach zadania „Mazowiecka Akademia Współpracy UTW”. Do otrzymania środków przyczynili się także seniorzy: Barbara Gołębiewska, Albert Kłóskiewicz, Barbara Kowalczyk reprezentujący ŁUTW podczas warsztatów w Warszawie w siedzibie organizatorów w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.
Do pomocy w organizacji przyłączyli się również pozostali seniorzy z ŁUTW przygotowując stół wigilijny wraz z potrawami.
Wspaniałym akcentem podczas spotkania było wspólne śpiewanie z zespołami działającymi przy MiGOK: chórem wielopokoleniowym „Łocho ho!” oraz „Gwizdalankami”.
Oprócz seniorów w wigilii udział wzięli zaproszeni goście, m.in.: Senator RP Maria Koc, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Łochowa Małgorzata Łotarska.
/Info MiGOK/

433 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakończyła się zbiórka darów dla Polaków mieszkających na Ukrainie

Kilka dni temu zakończyła się świąteczna zbiórka produktów spożywczych, środków czystości i kosmetyków dla Polaków mieszkających na Wołyniu i Podolu....

Zamknij