ggg
ggg ggg

Skradziony Mercedes odzyskany przez ostrowskich policjantów.

Dzięki szybkim i skoordynowanym działaniom ostrowscy policjanci zatrzymali i odzyskali skradzionego Mercedesa AMG z 2019 roku o wartości niemal miliona złotych.

dav

W dniu 22 sierpnia br. dyżurny ostrowskiej komendy został powiadomiony że drogą S-8 od strony Warszawy w kierunku Białegostoku porusza się Mercedes na niemieckich numerach rejestracyjnych, który został skradziony na terenie Niemiec. Dyżurny Jednostki natychmiast zadysponował do działań patrole policyjne i dzięki szybkiemu skoordynowanemu działaniu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Ostrów Mazowiecka zatrzymali w rejonie m-sci Prosienica poszukiwany pojazd. Jak się okazało kierującym był 42-letni obywatel Kanady, który został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie a skradziony pojazd trafił na policyjny parking. Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres jednego miesiąca.

Przypomnijmy, że za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

KPP Ostrów Mazowiecka

298 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Autokarowy rajd historyczny – przystanek Zaszków

W sobotę, 22 sierpnia 2020 r. Biblioteka Publiczna Gminy Nur we współpracy z sołectwem Zaszków gościła w świetlicy wiejskiej w...

Zamknij