ggg

Setna rocznica urodzin mieszkańca gminy Zaręby Kościelne

W sobotę, 28 sierpnia 2021 roku swoje setne urodziny obchodził Pan Jan Mioduszewski z Zakrzewa Wielkiego.

Jubileusz rozpoczął się Mszą Św. w intencji Jubilata odprawioną w parafialnym kościele w Zuzeli. Następnie w domu Jubilata zgromadziła się liczna rodzina i goście z życzeniami i kwiatami: Pani Małgorzata Kowalczyk z Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego odczytała list gratulacyjny od Premiera Mateusza Morawieckiego, Pani Justyna Pętkowska radna powiatu i dyrektor biura poselskiego przekazała grawerton z życzeniami od Posła Pana Marka Zagórskiego, w imieniu KRUS-u (Pan Jan otrzymuje emeryturę z KRUS) list gratulacyjny odczytała Pani Jolanta Urszula Brzuzka, ks Jerzy Krysztopa podarował piękny album o kard. Stefanie Wyszyńskim. Życzenia wraz z upominkiem i kwiatami przekazała wójt gminy Zaręby Kościelne Pani Urszula Wołosiewicz i Pani Jadwiga Mikołajczyk – sekretarz gminy.
Pan Jan Mioduszewski wraz ze swoją o 6 lat młodszą małżonką – Ireną obchodzili w lutym tego roku Jubileusz Kamiennych Godów (70 rocznicę pożycia małżeńskiego).
Państwo Mioduszewscy wychowali pięcioro dzieci, doczekali się 11 wnucząt i 15 prawnucząt.
Pan Jan parę miesięcy temu przezwyciężył groźną chorobę COVID – 19, która znacznie osłabiła Jego dotychczas niezłą kondycję fizyczną.
Życzymy zdrowia na dalsze lata życia w otoczeniu troskliwej i kochającej Rodziny, jaką wokół siebie posiada niezwykle pogodny i pełen optymizmu Jubilat.
/Info Gmina Zaręby Kościelne/

1 181 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czytanie Narodowe w Nurze

Na lekturę dziesiątej już odsłony Narodowego Czytania w 2021 roku została wybrana „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Wspólne czytanie przez...

Zamknij