ggg ggg ggg ggg

Sesja w Serocku okazją do podziękowań

Podczas lipcowej sesji Rady Miejskiej w Serocku, Burmistrz Artur Borkowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Mariuszem Rosińskim wręczyli specjalne odznaczenia i podziękowania osobom, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć we wcześniejszych uroczystościach 100-lecia odzyskania praw miejskich.

W trakcie sesji, która odbyła się w środę, 19 lipca w ramach podziękowania za pracę na rzecz społeczności lokalnej i rozwoju Miasta i Gminy Serock wyróżnienie otrzymała Pani Małgorzata Kuźniewicz-Czerko, która sprawowała funkcję Przewodniczącej Rady Miejskiej w Serocku w latach 1990-1994. Drugą uhonorowaną osobą był Pan Józef Zając, który w latach 1991-2019 pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Serock.
Pozostali wyróżnieni odebrali pamiątkowe podziękowania podczas kwietniowej, uroczystej sesji z okazji święta patrona Serocka i 100-lecia odzyskania przez Serock praw miejskich.
Tego dnia pan Józef Zając otrzymał również Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. (Pozostali wyróżnieni odebrali odznaczenia podczas konferencji z okazji 60-lecia Jeziora Zegrzyńskiego, która w czerwcu odbyła się w Nieporęcie).

/opr. KW; źródło: UMiG Serock/

228 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
103. Rocznica Bitwy Warszawskiej CUD NAD WISŁĄ Radzymin

Zamknij