ggg ggg

Samorządowa pomoc dla policjantów z Marek

Burmistrz miasta Marki – Jacek Orych przekazał wczoraj mareckiej Policji zestaw urządzeń biurowych: cztery drukarki oraz dwa laptopy. To symboliczne zwieńczenie tegorocznej współpracy samorządu Marek z wołomińską i marecką Policją. W sumie samorząd Marek na rzecz lokalnej oraz powiatowej Policji przekaże w tym roku wsparcie warte 100 tys. zł – zarówno w postaci sprzętu jak i dofinansowania do służb ponadnormatywnych. Sprzęt komputerowy z rąk burmistrza odebrał podinsp. Andrzej Oleksiak Komendant Policji w markach w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. dr Marka Ujazdy.

Symboliczne przekazanie zestawu urządzeń biurowych: czterech drukarek oraz dwóch laptopów nastąpiło wczoraj w Komisariacie Policji w Markach. Burmistrz Miasta Marki – Jacek Orych w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. dr Marka Ujazady przekazał na ręce komendanta Policji w Markach podinsp. Andrzeja Oleksiaka zakupiony przez miejscowy samorząd sprzęt komputerowy.

Burmistrz Jacek Orych podkreślił, że współpraca samorządu Marek z Policją będzie nadal kontynuować. Jak zaznaczył burmistrz Orych w projekcie budżetu na rok 2017 zaproponował przekazanie mareckiej Policji 32 tys. zł na zakup radiowozu oraz 68 tys. zł na dodatkowe patrole – służby ponadnormatywne. Komendant Powiatowy Policji oraz Komendant Policji w Markach podziękowali Jackowi Orych za wsparcie i pomoc dla wołomińskich policjantów.

W tym roku wsparcie ze strony samorządu Marek wyniesie 100 tys. zł, w przyszłym jak zapowiedział burmistrz tyle samo. Tak Marki wspierają stróżów prawa i porządku.

1 100 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”

Komenda Główna Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego, Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów i Operatorem komunikatora Yanosik rozpoczęła kampanię pn....

Zamknij