ggg ggg ggg

Ruszyło „Letnie Laboratorium Społeczne”

W ubiegłą środę, 15 lipca w Parku im. Szuberta w Ząbkach odbyło się pierwsze spotkanie „Letniego Laboratorium Społecznego” w ramach realizacji międzynarodowego projektu Soci@ll Erasmus+. W sumie w okresie od lipca do września br. zaplanowanych zostało pięć spotkań.

Podczas spotkań, które odbywają się w przyjaznej i twórczej atmosferze, w różnych miejscach Ząbek, uczestnicy poszukają wyzwań związanych z równym dostępem dla wszystkich, włączaniem, partycypacją i edukacją w naszym mieście.
Zastanowią się wspólnie nad możliwymi rozwiązaniami i wybiorą takie, które będą chcieli przetestować, aby przekonać się czy i jak one działają. Następnie zaplanują wprowadzenie w życie wypracowanych rozwiązań.
Spotkania w ramach cyklu „Letniego Laboratorium Społecznego” realizowane są przy udziale stałej grupy: przedstawicieli szkół i placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, grup młodzieżowych, władz samorządowych i urzędników, rodziców oraz wszystkich, którym bliska jest edukacja, którzy chcą mieć poczucie wpływu na miejsce, w którym żyją, pracują, uczą się, a także chcą wziąć udział w ciekawym projekcie i poznać atrakcyjne metody pracy.
(Szczegółowe informacje na temat projektu Soci@ll Erasmus+ można znaleźć na stronie: wholeschoolsociallabs.eu).
UM serdeczne zaprasza do udziału w kolejnych spotkaniach „Letniego Laboratorium Społecznego”, które odbędą się w następujących terminach: 29.07.2020 godz. 9:00-11:30 w Urzędzie Miasta Ząbki; 5.08.2020 godz. 9:00-11:30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach; 19.08.2020 godz. 9:00-11:30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach; 2.09.2020 godz. 9:00-11:30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach..

/opr. KW, źródło: UM Ząbki/

148 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gmina Wąsewo w gronie otrzymujących środki na ochronę powietrza

17 lipca br. w Hali Sportowej w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie zostały podpisane umowy z beneficjentami, z...

Zamknij