ggg ggg
ggg ggg

Rusza przebudowa ulicy mjra Tadeusza Koliski w Radzyminie

W ubiegłą środę, 30 maja burmistrz Krzysztof Chaciński podpisał umowę z firmą AGBUD S.C. na przebudowę ulicy majora Tadeusza Koliski w Radzyminie. Ulica zyska nową nawierzchnię oraz kanalizację deszczowo-drenażową. Wartość inwestycji to blisko 1 mln zł.

W uroczystym podpisaniu umowy, obok burmistrza Radzymina uczestniczył również radny Piotr Rembelski, który zainicjował starania o przebudowę ulicy. Wykonawcę reprezentował Piotr Skłodowski.
W ramach inwestycji, na całej długości ulicy zostanie położona nawierzchnia z kostki brukowej z myślą o ruchu pieszym i kołowym. Na skrzyżowaniu z ulicą Marszała inwestor zbuduje wyniesione skrzyżowanie z kostki betonowej. Po modernizacji na ulicy mjra Tadeusza Koliski zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu.
Odpowiednie wyprofilowanie drogi oraz budowa trzech odcinków kanalizacji deszczowo-drenażowej pozwoli rozwiązać problemy ze stojącą wodą. Wody opadowe i roztopowe z powierzchni drogi odprowadzone będą poprzez nowe odcinki odwodnienia do istniejącej kanalizacji deszczowo-drenażowej w ul. Norwida, w ul. St. Marszała oraz do istniejącego odgałęzienia kanalizacji deszczowej z ul. E. Lubomirskiego. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na jesień
2018 r.

/UMiG, rl/

414 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Historyczna uroczystość w jednostce OSP Słupno

Tegoroczny maj, choć dobiegł końca, na trwałe zapisał się w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupnie. W tym roku, najmłodsza...

Zamknij