ggg ggg

Rozstrzygnięty Konkurs na dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie

25 stycznia odbył się konkurs na dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie, do którego przystąpiło dwóch kandydatów.

Pięcioosobowa komisja konkursowa, której przewodniczył Sekretarz Gminy zapoznała się z koncepcją rozwoju instytucji przedstawioną przez każdego z kandydatów. Pretendenci do stanowiska dyrektora musieli też odpowiedzieć na liczne pytania z zakresu znajomości przepisów prawa, zagadnień organizacyjnych i finansowych. Konkurs wygrał pan Łukasz Wójcik, który od 15 lat jest zawodowo związany z placówką, a przez ostatni rok pełnił z powodzeniem funkcję jej dyrektora.

Według członków komisji zaprezentowana przez pana Wójcika koncepcja funkcjonowania i rozwoju GOK, to zbilansowana i ciekawa oferta, która zakłada rozwój ośrodka w oparciu o diagnozę potrzeb i oczekiwań lokalnej społeczności. Kandydat wykazał się szeroką wiedzą i doświadczeniem w realizacji różnego rodzaju wydarzeń, zarządzaniu personelem i co bardzo ważne znajomością przepisów prawa oraz procedur stosowanych w instytucjach kultury.
Nowo wybranemu dyrektorowi życzymy wielu sukcesów oraz realizacji wszystkich celów i zamierzeń!

/Info/

1 035 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prezydent RP Andrzej Duda zaprosił media lokalne i regionalne do współpracy

W ubiegły piątek, 25 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie Prezydenta RP z dziennikarzami mediów lokalnych i regionalnych. Tematem rozmowy w...

Zamknij