ggg ggg

Rozśpiewany Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka gminy Zabrodzie

Dzień Dziecka świętowała gmina Zabrodzie 4 czerwca na terenie szkoły w Dębinkach i należy przyznać, że bardzo się udał.

 

fot1Dzień Dziecka w gminie obchodzony był w niedzielę, 4 czerwca i na festyn, który rozpoczął się o godz. 13.00 w szkole w Dębinkach im. C. K. Norwida, przybyły są nie tylko dzieci, ale i ich rodziny. Organizatorami byli: Wójt gminy Tadeusz Michalik, Gminny Ośrodek Kultury, Publiczna Szkoła Podstawa w Dębinkach.
Tradycyjnie gorąco oklaskiwano występy najmłodszych mieszkańców gminy podczas XVI Gminnego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej – Wesołe Nutki – 2017.
W XVI Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej – Wesołe Nutki – 2017 wystąpiło: Przedszkole przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dębinkach, Niepubliczne Przedszkole „Zaczarowany Ołówek” w Zabrodziu, grupy: MISIE, ZAJĄCZKI, JEŻYKI, Samorządowe Przedszkole przy zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zabrodziu, grupa PSZCZÓŁKI (3-4 latki), grupa Żabki (4-5 latki), JEŻYKI (5-latki), Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zabrodziu: oddział „O” MOTYLKI, BIEDRONKI, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Adelinie Oddział „O”, Publiczne Przedszkole „Leśne skrzaty” w Adelinie oraz Punkt Przedszkolny w Kicinach oraz BIEDRONKI i PSZCZÓŁKI.
Trzeba podkreślić, że wszystkie dzieci bez obaw występowały na scenie, a po swoim pokazie każde z nich otrzymywało nagrody niespodzianki. W programie przewidziano również: program artystyczny dla dzieci, pokaz tańca grup tanecznych działających przy GOK w Zabrodziu, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zabrakło festynowych atrakcji; pneumatycznych urządzeń, zabaw i konkursów z nagrodami, malowania twarzy, czy nauki tańca, itp. Wokół placu ustawiono stoiska z zabawkami, gadżetami oraz z małą gastronomią.
Dodatkową atrakcją było również to, że Urząd Gminy przewidział dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek – krówki, które dyrektor GOK w Zabrodziu – Małgorzata Wiśniewska rozdawała wszystkim chętnych.

/J.Cz./

 

1 513 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Delegacja Senatu RP w Łochowie

29 maja br. w łochowskim Urzędzie Miejskim spontaniczną wizytę złożyły cztery panie senator: Maria Koc, Anna Maria Anders, Dorota Czudowska...

Zamknij