ggg ggg

Rozpoczęcie roku akademickiego Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dnia 9 października 2020 r. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Podczas spotkania słuchacze zapoznali się z programem na najbliższe miesiące oraz zasadami bezpieczeństwa związanego z pandemią Covid – 19, które będą obowiązywały podczas zajęć. Spotkanie uświetnił wspaniały koncert wokalistki Małgorzaty Nakoniecznej, laureatki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anny German. Artystka zachwyciła wszystkich swoim wspaniałym głosem oraz ciekawym repertuarem. W tym samym dniu, można było również uczestniczyć w warsztatach wokalnych, które poprowadziła pani Małgorzata Nakonieczna. Warsztaty jak i koncert odbyły się w ramach projektu dofinasowanego przez Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, realizowanego przez Ligę Polskich Kobiet.
/MiGOK/

125 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Burmistrza dla zawodniczek UOLKA

Burmistrz Jerzy Bauer spotkał się dziś z zawodniczkami sekcji podnoszenia ciężarów: Karoliną Brzostek i Karoliną Siekierzycką oraz Urszulą Klepacką prezesem...

Zamknij