ggg ggg ggg

Roman Postek po 17-latach przestaje pełnić funkcję Dyrektora Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie

14 maja to ostatni dzień pracy Romana Postka na stanowisku Dyrektora Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie. Na swoim stanowisku spędził 17 lat, natomiast w Liwie aż 33 lata. Zarząd Województwa Mazowieckiego nie zdecydował się na ogłoszenie konkursu na to stanowisko i powołał nowego dyrektora.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak wraz z Wójtem Gminy Liw Bogusławem Szymańskim podziękowali dzisiaj Romanowi Postkowi za całokształt jego pracy na rzez Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie. Dyrektor Roman Postek poświęcił całe swoje zawodowe życie pracy na rzecz rewitalizacji i odbudowy Zamku w Liwie. Dzięki jego pasji i zaangażowaniu obiekt ten jest teraz chlubą Mazowsza oraz Powiatu Węgrowskiego.
Starosta Węgrowski Ewa Besztak przekazała Dyrektorowi Romanowi Postkowi podziękowania za współpracę z Samorządem Powiatu Węgrowskiego, a także życzyła wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz zawodowym, z nadzieją na dalszą współpracę.
Przypominamy także treść stanowiska Rady Powiatu Węgrowskiego na temat zmian na stanowisku Dyrektora: https://powiatwegrowski.pl/aktualnosci/wiadomosci-dnia/stanowisko-rady-powiatu-wegrowskiego-w-sprawie-dyrektora-muzeum-zbrojowni-na-zamku-w-liwie.6949/

/Starostwo Powiatowe w Węgrowie/

805 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Odbiór inwestycji

W dniu 13 maja 2021 roku odbył się odbiór inwestycji pn.: „Przebudowa ciągów dróg powiatowych nr 2644W, 4401W i 2645W...

Zamknij