ggg ggg ggg ggg

Rodzinny Rajd Rowerowy

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Aktywni”.

Blisko 30 km trasa prowadziła najciekawszymi i unikatowymi terenami gminy Długosiodło i Puszczy Białej. Udało się za trzecim razem – wcześniej dwukrotnie organizatorzy przekładali termin rajdu ze względu na obfite opady deszczu. W niedzielne przedpołudnie pogoda była wręcz rewelacyjna, dzięki czemu rowerzyści mogli bezpiecznie przejechać zaplanowaną trasę.
Uczestnicy wydarzenia mieli okazję na własne oczy zobaczyć liczne gatunki ptaków i roślin, a także zwiedzić i poznać historię XIX-wiecznego dworku w Grądach Szlacheckich. Jedną z atrakcji było także ognisko w miejscu wypoczynku i rekreacji nad Narwią w Ostrymkole Dworskim.
Rajd rowerowy okazał się dużym sukcesem, a zadowolenie uczestników sprawiło, że Organizatorzy (Stowarzyszenie „Aktywni”) zadeklarowali, że w planach mają kolejne tego typu przedsięwzięcia. Kto wie, być może dzięki oddolnym inicjatywom rekreacyjne wycieczki rowerowe na stałe zawitają do Długosiodła.
Rodzinny Rajd Rowerowy dofinansowany został z budżetu Powiatu Wyszkowskiego.
/Info Stowarzyszenie Aktywni/

888 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe drogi w Ostrówku

26 sierpnia w obecności Sołtysa Karola Narzymskiego i Radnego Sławomira Łojka Burmistrz Robert Gołaszewski przy kontrasygnacie Skarbnika Marii Komudy podpisał...

Zamknij