ggg ggg
ggg ggg

Rodzina 500+: busy informacyjne wyruszyły w trasę po Mazowszu. Pierwszy przystanek był w Ząbkach

Wnioski o świadczenie 500+ na pierwsze dziecko będzie można złożyć już od 1 lipca br. W poniedziałek, 24 czerwca premier Mateusz Morawiecki wraz z wojewodą mazowieckim Zdzisławem Sipierą zainaugurowali akcję informacyjną. Pierwszym mazowieckim miastem, które odwiedził specjalnie oznakowany bus 500+ były Ząbki.

W ubiegły poniedziałek, trzy busy informacyjne 500+ wyruszyły spod Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na Mazowsze. Pierwszym przystankiem były Ząbki, które odwiedził także wojewoda mazowiecki. Zdzisław Sipiera spotkał się z burmistrz Małgorzatą Zyśk i wziął udział w inauguracji akcji „Lato w mieście” na terenie MOK i stadionu miejskiego. Następnie wizytował nowoczesne Przedszkole Publiczne nr 3, a także Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkach, w którym rozmawiał z pracownikami zajmującymi się obsługą programu Rodzina 500+ oraz jedną z rodzin wielodzietnych.
Przypominamy, że już od 1 lipca będzie można złożyć wniosek o świadczenie 500+ na pierwsze dziecko. Wszelkie informacje w tym zakresie można uzyskać właśnie w jednym ze specjalnie oznakowanych busów informacyjnych 500+, które wyruszyły w trasę po Mazowszu.

/opr. R.L./

367 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
WESELE, HEJ WESELE

Pomysł zorganizowania inscenizacji Wiejskiego Wesela zrodził się w Krupińskim u pani sołtys Barbary Laski. Jako radny gminy, pojechałem do Krupińskiego z...

Zamknij