ggg
ggg ggg

REMONT I MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO PRZY PSP NR 4

15 marca 2019 r. odbyło się podpisanie umowy i przekazanie placu budowy inwestycji pn. „Remont i modernizacja boiska sportowego wraz z wyposażeniem hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Pułtusku”.

Wykonawcą prac jest przedsiębiorstwo Grażyna Kowalska COMPLEXE SPORTIF, u. Kościuszki 4/3, 05-240 Tłuszcz. Zakres umowy obejmuje: remont i modernizację boiska sportowego (wykonanie nawierzchni poliuretanowej o powierzchni całkowitej 984,6m2, wydzielenie powierzchni do gry w piłkę ręczną oraz dwa pola do gry w koszykówkę, nowe bramki i tablice do kosza), zakup maszyny do czyszczenia podłogi sportowej oraz wyposażenie hali sportowej (materace ochronne na filary, bramki przenośne treningowe, słupki do siatkówki wraz z siatkami).
Inwestycja jest kontynuacją zadania inwestycyjnego pn. „Remont i modernizacja hali sportowej wraz z zapleczem i boisk sportowych przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Pułtusku – poprawa warunków rozwoju dzieci oraz ułatwienie dostępu do zajęć sportowych” realizowanego z udziałem przyznanego dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. Poziom dofinansowania 33% wydatków kwalifikowanych.
Całkowity koszt inwestycji (wraz z nadzorem inwestycyjnym i archeologicznym) wynosi 271 362,10 zł.
Okres realizacji, zgodnie z warunkami postępowania przetargowego do 31 maja 2019 r.
/Katarzyna Domańska
Referat Inwestycji
i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych/

913 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
I TURNIEJ STRAŻAKÓW OSP POWIATU WĘGROWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

10 marca w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie dziewięć drużyn OSP z Powiatu Węgrowskiego przystąpiło do...

Zamknij