ggg ggg
ggg ggg

Realizacja projektu „Ja w Internecie” w Gminie Tłuszcz

W Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu odbywają się bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Tłuszcz w ramach projektu grantowego pn. „Ja w Internecie”.

W miniony weekend, 23-24 marca, przeprowadzono pierwsze szkolenie pn.„Moje finanse i transakcje w sieci”. Wzięło w nim udział 12 mieszkańców. W ramach projektu zakupiono 12 komputerów przenośnych, które po zakończeniu projektu z pewnością jeszcze przez długie lata będą służyły naszym mieszkańcom przy realizacji kolejnych projektów.
Wszyscy uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili projekt. Po szkoleniu potrafią już przeglądać Internet w poszukiwaniu ciekawych dla nich informacji, załatwiać skutecznie sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu. Każdy uczestnik dowiedział się także jak zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, realizować zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki oraz nauczył się jak korzystać z podstawowych usług e-administracji, m.in. wnioskując o zaświadczenia, świadczenia czy też występując o dowód osobisty. Nie ma osoby, która wyszłaby ze szkolenia niezadowolona.
Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja na pozostałe szkolenia. Zapisy przyjmowane są w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu. Serdecznie zachęcamy do udziału.
/Info/

178 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ochotnicza Straż Pożarna w Nadmie silna młodym pokoleniem!

Ochotnicza Straż Pożarna w Nadmie jest znakomitym przykładem na to, że obok zadań z zakresu ratownictwa można realizować również efektywną...

Zamknij