ggg ggg

Radzymińskie lodowisko już działa, zapraszamy na łyżwy!

W sezonie zimowym Burmistrz Radzymina oraz Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu tradycyjnie zapraszają na lodowisko, które zostało urządzone przy Szkole Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. M. Pisarka w Radzyminie, na boisku pomiędzy ulicami: 11 Listopada i Batorego.

Uroczyste otwarcie radzymińskiego lodowiska, odbyło się w mikołajkowy czwartek, 6 grudnia.
Podczas inauguracji publiczność obejrzała premierę pięknego widowiska „Piraci w poszukiwaniu Świąt”, w wykonaniu Walley Ice Story – show na lodzie, eventy, rewie. Było to nowe widowisko, które spotkało się z aplauzem i podziwem radzymińskiej publiczności.
Lodowisko jest otwarte przez 7 dni w tygodniu w godz. 9:00-21:00, z przerwami technicznymi.
Wstęp na lodowisko jest bezpłatny w okresie świątecznym w dniach: 24, 25 i 31 grudnia 2018 oraz 1 stycznia 2019. W dniu 24 i 31 grudnia w godzinach: 9:00 – 16:00, w dniu 25 grudnia i 1 stycznia w godzinach: 16:00 – 22:00.
Ponadto mieszkańcy, którzy mają Radzymińską Kartę Mieszkańca mogą korzystać z lodowiska bezpłatnie w weekend, tj. w piątki w godzinach 15.00 – 21.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00 – do 21.00, a także w okresie ferii zimowych w godz. 9-21.
Ponadto bezpłatny wstęp na lodowisko obowiązuje dla dzieci i młodzieży szkolnej, zamieszkałych w gminie Radzymin, w okresie ferii zimowych, tj. od 28 stycznia 2019 roku do 10 lutego 2019 roku oraz w dniach ustawowo wolnych od zajęć dydaktycznych w godz.: 9:00 – 14:00; zorganizowanych grup dzieci lub młodzieży w dniach nauki szkolnej w godz.: 9:00 – 14:00 na podstawie odrębnego harmonogramu uzgodnionego z placówkami oświatowymi.
Cennik korzystania z lodowiska za 90 minut przedstawia się następująco: 4 zł – dzieci i młodzież ucząca się do 19 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej; 7 zł – dorośli na podstawie dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy Radzymin; 10 zł – pozostałe osoby; 5 zł – za wynajem łyżew; 10 zł – ostrzenie łyżew; 10 zł – chodzik; 2 zł – skarpetki jednorazowe; 4 zł – kask.
Warto pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnej, Radzymińskiej Karty Mieszkańca, dowodu tożsamości lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy Radzymin, które uprawniają do zniżek lub bezpłatnego wejścia!
Organizatorzy planują, że lodowisko będzie otwarte do połowy lutego lub dłużej, jeśli będą sprzyjające warunki pogodowe. Zapraszamy na łyżwy i życzymy udanej zabawy!
/Info/

782 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie opłatkowe NSZZ „Solidarność” Oddział Wołomin

Rada NSZZ „Solidarność” Oddział Wołomin tradycyjnie już zaprosiła działaczy oraz władze samorządowe, radnych i osoby wspierające ich działalność na Spotkanie...

Zamknij