ggg ggg ggg ggg

Radzymin pożegnał Motocyklistę – Patriotę

W poniedziałek, 28 sierpnia w południe mieszkańcy Radzymina, przyjaciele i motocykliści zgromadzili się w Kolegiacie Radzymińskiej, aby pożegnać Ś.P. Roberta Klosa – wieloletniego współorganizatora i sponsora Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego „MotoCud”, uczestnika Rajdów Ponarskich, wydawcę i dziennikarza.

Ś.P. Robert Klos zbyt wcześnie odjechał na niebiańskie trasy. Zginął dwa dni po tegorocznym „MotoCudzie”,
17 sierpnia br. w tragicznym wypadku motocyklowym na trasie S8. Miał 60 lat.
Przez wiele lat był współorganizatorem i sponsorem Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego „MotoCud” Radzymin. Był uczestnikiem kilku Rajdów Ponarskich. Zapamiętany zostanie jako pomysłodawca i organizator Branżowego Zlotu Motocyklowego „MotoBud”.
Poza motocyklami jego pasją było dziennikarstwo. Był założycielem wydawnictwa branżowego „Forum Branżowe” oraz właścicielem Centrum Analiz Branżowych.
Ś.P. Robert Klos był człowiekiem o wielkim sercu, zawsze pomagał potrzebującym bez rozgłosu i poklasku. Nie sposób w krótkiej informacji opisać wszystkich jego dokonań i działań. W pamięci przyjaciół, najbliższych i współpracowników pozostanie na zawsze człowiekiem „orkiestrą” i wielkim patriotą.
W ostatni poniedziałek sierpnia 2023 roku, w ostatniej ziemskiej drodze towarzyszyło Ś.P. Robertowi Klosowi wielu motocyklistów, którzy łącząc się w głębokim smutku z Rodziną Zmarłego, zebrali się nad urną wystawioną w Kolegiacie Radzymińskiej.
Mszę Świętą pogrzebową odprawili wspólnie ks. Łukasz Sikorski oraz kapelan motocyklistów ks. Jarosław Wyszomierski. Po uroczystej Mszy Świętej, Ś.P. Robert Klos spoczął na jakże bliskim jego sercu Cmentarzu Poległych w Radzyminie. Pokój Jego duszy.

/R.L.;
foto: Grzegorz Jeleń/

423 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Festyn w Białymbłocie

Zamknij