ggg ggg ggg

Radosny Dzień Dziecka (05.06.2012)

Piosenki, tańce, zabawy w pneumatycznym zamku i przejażdżka bryczką na długo zostaną w pamięci małych mieszkańców gminy Zabrodzie. W niedzielę 3 czerwca Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na terenie szkoły w Dębinkach przyciągnął tłumy rodzin z dziećmi.

Organizatorami imprezy byli: Adam Ołdak wójt Gminy Zabrodzie, Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu na czele z dyrektor Małgorzata Wiśniewską oraz dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Dębinkach, na której terenie rozłożyły się stoiska i odbywały się występy. Na początek gorąco oklaskiwano małych wykonawców konkursu piosenki przedszkolnej „Wesołe Nutki”. Wystąpiły: Publiczne Przedszkole HOLA, HOLA DO Przedszkola w Adelinie. Grupa PSZCZÓŁEK i BIEDRONEK zaśpiewała piosenki pt. „Słoneczko woła cię” i „Rysunek mamy”, Oddział Przedszkolny „JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK w Kicinach zaśpiewał piosenkę pod tym samym tytułem, Punkt Przedszkolny JACEK I OLA IDĄ DO PRZEDSZKOLA przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zabrodziu wykonał „Krasnoludki” i „Klocki lego”. Zaprezentowały się Oddziały ”O”: przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Adelinie, przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dębinkach, przy PSP w Kicinach, a z PSP w Zabrodziu oddział A i B.

Dzieci otrzymały nagrody, a ich wychowawczynie: Ewa Lagowska, Sylwia Walentrzak, Anna Sasin, Agnieszka Morka, Katarzyna Sarnacka, Katarzyna Jackowska, Krystyna Kur, Marta Bajorek, Alina Gotowiec, Zuzanna Zdunek, Wiktoria Brzozowska dyplomy oraz specjalne prezenty ufundowane dla każdego z oddziałów. Potem zebrani uczestnicy zostali zaproszeni w „Podróż na baśniowym okręcie” – zabawne przedstawienie, w którym dzieci z chęcią brały udział. Pokazy tańca i występy przyciągały uwagę, ale wiele radości wywołała możliwość zabawy na ogromnych pneumatycznych zabawkach, na trampolinie czy przejażdżka bryczką. Czekały też stoiska z zabawkami, a dla rodziców przysmaki z grilla. To była pełna wrażeń i udana niedziela w Dębinakch. 
 /J.Cz./

Galeria zdjęć

2 618 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Będzie bezpieczniej, czyli remont zapór bocznych Jeziora Zegrzyńskiego i udrożnienie koryta rzeki Bug szansą na unikniecie powodzi

Preumowy podpisali, 31 maja br., wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski oraz dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Leszek Bagiński w...

Zamknij