ggg ggg
ggg

KPP Węgrów

Wypadki w powiecie

w9Q4tiFrNrq4Q3phkPSXW minionym tygodniu doszło do 5 zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło 18 września w Węgrowie. Policjanci wstępnie ustalili, że 37– letni kierujący nissanem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo audi, którym kierował mieszkaniec powiatu węgrowskiego. W wyniku czego pasażerka z nissana z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło również 18 września w Budziskach. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący autobusem z nieznanych przyczyn zjechał do pobliskiego rowu w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok. Przewoził 14 osób. Dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Kierowca z nieznanych powodów oddalił się z miejsca zdarzenia, następnego dnia sam zgłosił się na Komisariat w Łochowie. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

20 września doszło do kolejnego zdarzenia w gminie Stoczek. 87- letnia Kierująca Matizem z nieznanych przyczyn uderzyła w przydrożne drzewo. Z lekkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 20 września w Miedznie. Policjanci ustalili, że 40 -letni kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i dachował na pobocze. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

23 września doszło do zdarzenia w gm. Grębków. 46- letni Kierujący skuterem wjechał do przydrożnego rowu, policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny, który wykazał ponad 2 promile.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój
Węgrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. 24- latek usłyszał prokuratorskie zarzuty a sąd wobec podejrzanego zastosował areszt tymczasowy. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Policjanci z Węgrowa otrzymali zgłoszenie, że na terenie miasta został napadnięty 30 – letni mężczyzna. Nieznany sprawca zaatakował go brutalnie bijąc po głowie i twarzy po czym zabrał telefon i uciekł.

Działania funkcjonariuszy w tej sprawie przyniosły efekty i podejrzewany o napaść 24-latek został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut rozboju a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

315 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z dużymi inwestycjami drogowymi w gminie Wyszków mieszkańcy i nasi goście napotykają na ograniczenia w ruchu. Kumulacja realizacji...

Zamknij