ggg ggg ggg

Przebudowa ul.Krzyckiego i drogi gminnej Andrzejewo-Kolonie – Ruskołęka-Parcele

Rozpoczęto prace remontowe na ulicy A. Krzyckiego oraz na odcinku drogi gminnej nr 26102W – Andrzejewo- Kolonie – Ruskołęka Parcele.

Koszt całkowity przebudowy został oszacowany na 3 592 460,69 zł, w tym kwota dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Polskich Inwestycji Strategicznych wyniosła 3 372 386,10 zł. Wykonawcą zadania jest firma Usługi Transportowe Tadeusz Sienicki. W ramach realizacji inwestycji zostają kolejno wykonywane następujące prace: roboty ziemne, roboty pomiarowe, przepusty, profilowanie i zagęszczenie podłoża, podbudowy, nawierzchnie z betonu asfaltowego, zjazdy żwirowe, pobocza, urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Nawierzchnia żwirowa na odcinku drogi gminnej znajdującej się w Andrzejewo-Kolonie – Ruskołęka-Parcele posiadała wiele nierówności, które znacznie utrudniały ruch pojazdów i stwarzały niebezpieczeństwo dla osób z nich korzystających, zaś pobocza posiadały bardzo duże nierówności. Nawierzchnia asfaltowa na ulicy A. Krzyckiego posiadała liczne nierówności w postaci dziur oraz pęknięć. Zakończenie prac przewidziane jest w terminie do 10 czerwca 2024r.

Gmina Andrzejewo złożyła dokumentację projektową w celu uzyskania pozwolenia na budowę drogi w miejscowości Króle Duże – Pęchratka Polska (Podgucie).

/Info UG Andrzejewo/

168 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Biesiady z książką

Tłuszczańskie Biesiady z książką obchodziły swoje 28 urodziny. Jest to jedno z najdłużej organizowanych wydarzeń kulturalnych przez Bibliotekę na Mazowszu....

Zamknij