ggg ggg

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Ostrowi Mazowieckiej

Podczas wizyty polskiego Premiera Rządu w Ostrowi Mazowieckiej związanej z trwającą prezydencką kampanią wyborczą, mieszkańcy mogli z bliska zobaczyć premiera Mateusza Morawickiego, a sam premier docenił urok i zmiany następujące w mieście.

Wizyta była okazją do rozmów z mieszkańcami o sprawach ważnych dla Ostrowi Mazowieckiej. Premier przechadzał się terenami rekreacyjnymi od MOSiR przez Ogródek Jordanowski do Muzeum Dom Rodziny Pileckich. Odpowiadał na pytania mieszkańców, interesował się sprawami miasta, wymieniał poglądy i spostrzeżenia z samorządowcami. Zatrzymał się też przy jednym ze stoisk handlowych, aby kupić, jak sam powiedział, najlepsze polskie truskawki. Dokonał również symbolicznego gestu świadczącego o wsparciu dla startującego w wyborach prezydenckich, obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zawiesił wraz z grupą mieszkańców baner zachęcający do jego poparcia.
W spotkaniu, które odbyło się 13 czerwca 2020 r. uczestniczyli: starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, burmistrz miasta Jerzy Bauer, zastępca burmistrza Daniel Choinka, dyrektor delegatury w Ostrołęce Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Marcin Grabowski oraz poseł Arkadiusz Czartoryski.
Po wizycie w Ostrowi Mazowieckiej premier udał się w dalszą trasę wizytową do Łomży, a potem do Kolna i Piszu. Podczas jednego dnia premier odwiedził trzy województwa. Był w takich miejscowościach jak Łomża, Ostrów Mazowiecka, Pisz i Kolno oraz Ostrołęka. Jego wizyty (nieformalne) mają na celu wsparcie kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy ubiegającego się ponownie o urząd Prezydenta RP.

/oprac. J.Cz., foto UM/

360 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Areszt za rozbój. Włamywacz zatrzymany!!!

Małkińscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju, który ukradł alkohol. 64-letni mężczyzna usłyszał zarzut, sąd zastosował najsurowszy ze środków zapobiegawczych, jakim jest...

Zamknij