ggg ggg

Powstanie nowoczesna sala gimnastyczna w Łajskach!

Wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki podpisał z wykonawcą umowę na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. S. Moniuszki w Łajskach.

To już pewne. SzkołaPodstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach zostanie rozbudowana o nowoczesną salę gimnastyczną wraz z zapleczem. W poniedziałek, 3 lutego odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy wójtem Pawłem Kownackim, a przedstawicielem firmy „Arcus Technologie” Sp. z o.o. z Celestynowa,
która będzie wykonawcą inwestycji. Poza sygnatariuszami, na podpisaniu umowy obecni byli również: skarbnik gminy Wieliszew Magdalena Dobrowolska oraz radni: Jan Sołtys i Artur Miętek. W ramach inwestycji powstanie: sala gimnastyczna o wymiarach areny 16mx32m wraz zapleczem (tj. magazyn sprzętu, pomieszczenia szatniowe i sanitarne dla uczniów, pomieszczenie trenerów, komunikacja w tym klatka schodowa); szatnia ogólna na odzież wierzchnią dla potrzeb istniejącej szkoły oraz pomieszczenie logopedy. Wg zapowiedzi, nowoczesny obiekt ma być gotowy za półtora roku. Wartość inwestycji wynosi 7 239 845,90 zł.
Zadanie sfinansowane zostanie z budżetu Gminy Wieliszew.
/źródło: UG Wieliszew/

1 988 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij