ggg ggg

Powiatowy Konkurs Literacki„Pióro szuka talentu”

21 lutego 2019 r. w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie odbyła się uroczysta gala rozstrzygnięcia XVIII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Pióro szuka talentu” organizowanego pod patronatem Starosty Węgrowskiego, Burmistrza Łochowa oraz Nadleśnictwa Łochów.

Jury konkursu oceniało 221 utworów, nadesłanych przez uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu węgrowskiego w dziedzinie poezji i prozy oraz w kategorii specjalnej, jaką stanowi wiersz o lesie.
Osiemnastoletnia tradycja konkursu i ciągłe zainteresowanie nim sprawia, że w dobie komputerów i smartfonów jest miejsce dla wrażliwych i odważnych młodych ludzi, którzy chcą podzielić się swoją twórczością z innymi.
Uroczystość rozdania nagród, które od lat stanowią markowe pióra, miała bardzo podniosły charakter, a w jej przygotowanie zaangażowała się duża grupa społeczności szkolnej, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Animatorki konkursu już zaprosiły wszystkich do udziału w XIX edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia za rok

/Info/

 

1 447 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
XI Pułtuska Gala Sportu

21 lutego 2019 r. w Sali Koncertowej pułtuskiego Zamku odbyła się XI Gala Sportu, której organizatorami byli: Rada Miejska w...

Zamknij