ggg ggg ggg ggg

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października w Powiatowym Centrum Kultury Fabryczka w Wołominie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wyróżniono zasłużonych nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych w Powiecie Wołomińskim nagrodą Starosty Wołomińskiego.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Wołominie w przeddzień 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej.
W uroczystości odbywającej się w Fabryczce udział wzięli przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Warszawie, dyrektorzy szkół i poradni psychologiczno-pedagogicznych, wicedyrektorzy oraz przedstawiciele grona nauczycieli i samorządowców.
W obecności m.in.: Wicestarosty Piotra Borczyńskiego, Członka Zarządu Powiatu Pawła Dąbrowskiego, Radnego Arkadiusza Werelicha oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Hanny Skrzypczak wręczone zostały dyrektorom szkół i nauczycielom nagrody Starosty Wołomińskiego za szczególne osiągnięcia, kreatywność i zaangażowanie w pracy zawodowej.
Zarządzeniem Nr 120.256.2023 Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka z dn. 6 października br., z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznane zostały nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Wołomiński następujące nagrody: 2 nagrody w wysokości 6 000 zł, 2 nagrody w wysokości 5 500 zł, 1 nagroda w wysokości 5 000 zł, 10 nagród w wysokości 4 500 zł, 3 nagrody w wysokości 4 200 zł oraz 1 nagroda w wysokości 2 900 zł. Laureatami tegorocznych Nagród Starosty Wołomińskiego zostali Państwo: Kamil Szawłowski (Zespół Szkół w Wołominie), Renata Miszczuk (Zespół Szkół w Tłuszczu), Magdalena Jurzak (LO im. C.K. Norwida w Radzyminie), Grzegorz Grotkowski (LO im. Bitwy Warszawskiej 1920 r.
w Urlach), Aleksander Suchta (Zespół Szkół im. Prezydenta I. Mościckiego w Zielonce), Edyta Wojdyna (Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Wołominie), Renata Kornacka (Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż.
Cz. Nowaka w Radzyminie), Beata Rybak (Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Ostrówku), Agnieszka Szpoton (Szkoła Podstawowa Specjalna im. M. Konopnickiej w Radzyminie), Dominika Bogusz (Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie), Aleksandra Bretner (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wołominie), Urszula Kowieska-Ścioch (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tłuszczu), Katarzyna Przeździecka (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonce), Magdalena Waniewska (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonce), Marianna Przystupa (Zespół Szkół w Wołominie), Anna Białek-Kowalska (Zespół Szkół w Tłuszczu), Anna Nowińska-Mróz (Zespół Szkół im. Prezydenta I. Mościckiego w Zielonce), Beata Skulimowska (LO im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Urlach), Małgorzata Zawadyl (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonce).
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożono ogromne podziękowania dla całego Grona Pedagogicznego za włożone serce, niegasnący zapał, ogromne pokłady cierpliwości i dar wprowadzania młodych ludzi w dorosłe życie. Wszystkim nauczycielom pogratulowano awansów zawodowych, nagród, wyróżnień, a zwłaszcza dokonań edukacyjnych, które dobitnie wyrażają się w sukcesach uczniów i wychowanków. Laureatom tegorocznych Nagród Starosty serdecznie gratulujemy!

/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

346 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowoczesna hala sportowa przy SP nr 2 już otwarta!

W piątek, 13 października, w przeddzień 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, nastąpiło uroczyste otwarcie pełnowymiarowej hali sportowej przy Szkole...

Zamknij