ggg
ggg ggg

Posiedzenie Ostrowskiego Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

23 października br. odbyło się posiedzenie Ostrowskiego Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podczas wideokonferencji z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego oraz powiatowych służb, inspekcji i straży omówiono sytuację epidemiologiczną na terenie Powiatu Ostrowskiego oraz kwestie współpracy w zakresie przeciwdziałania zakażeniom SARS-CoV-2 wywołującym COVID – 19.

Podczas posiedzenia zespołu zarządzania kryzysowego, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej Pani Magdalena Kaczmarek szczegółowo przedstawiła aktualną sytuację epidemiczną na terenie Powiatu Ostrowskiego, odniosła się również do aktualnych obostrzeń i zaleceń.
Pan Artur Wnuk Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej opisał funkcjonowanie Szpitala w warunkach związanych z zagrożeniem koronawirusem, w tym omówił świadczenia zdrowotne oferowane przez SPZZOZ.
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Starosta Ostrowski pozostaje w stałym kontakcie ze wszystkimi instytucjami, służbami, inspekcjami oraz strażami, przeciwdziałającymi epidemii na terenie Powiatu Ostrowskiego.

/Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej/

87 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oddali krew dla zdrowia Aleksandry i Cecylii

W czasie pandemii oddali jej blisko 350 litrów, dzięki czemu regularnie uzupełniali topniejące zasoby w bankach krwi i ratowali życie...

Zamknij