ggg
ggg ggg

Podziękowanie za pomoc w czasie epidemii

Miejmy nadzieję, że epidemia koronawirusa za jakiś czas odejdzie do historii. Powoli wracamy do normalnego życia, pamiętając oczywiście jeszcze w wielu sytuacjach o maseczkach i dystansie społecznym. W trudnych momentach, gdy maseczek brakowało na rynku, w akcję ich szycia zaangażowało się wiele osób, grup, środowisk.

Jedną z takich grup byli mieszkańcy Knurowca (gmina Brańszczyk), którzy na potrzeby społeczności powiatu wyszkowskiego, w ramach akcji koordynowanej przez Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, uszyli ponad 4,5 tysiąca maseczek! Starosta Jerzy Żukowski, chcąc podziękować za tytaniczną pracę i ogromną życzliwość zaangażowanych w akcję osób, w środę 16 września br. odwiedził mieszkańców Knurowca i na ręce Pani Sołtys wsi – Małgorzaty Wójcik przekazał wyrazy wdzięczności i drobne upominki. W społeczną akcję szycia maseczek na terenie powiatu wyszkowskiego zaangażowane były także osoby prywatne, firmy i instytucje, m.in. Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku, firmy Pomel i Pomlelac z Wyszkowa, wyszkowski MONAR, Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Brańszczyku, Centrum Księdza Orione w Brańszczyku, panie Ewa Kłębek, Bogumiła Roman, Anna Kowalska, Katarzyna Aranowska, Regina Elak, Małgorzata Kuchta i Wanda Kulesza.

/Starostwo Powiatowe
w Wyszkowie/

232 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody 81. rocznicy napaści ZSRR na Polskę

Obchody napaści Związku Radzieckiego na Polskę były skromnie w bieżącym roku obchodzone w Wyszkowie. 17 września 2020 r. przedstawiciele wyszkowskich...

Zamknij