ggg ggg

Podwójne zwycięstwo w Łochowie! (15.01.2013)

Data 13 stycznia 2013roku okazała się szczęśliwa dla Łochowa. To nie tylko ze względu na zebraną sumę pieniędzy, która jest dwukrotnie większa niż w roku ubiegłym, ale także dlatego, iż przyciągnęła niewiarygodne tłumy.

  Wiele miesięcy przygotowań, wiele wyrzeczeń ze strony organizatorów nie poszło na marne.  Program tegorocznego Finału WOŚP w Łochowie był atrakcyjny pod każdym względem –  każda godzina tego dnia była starannie zaplanowana.  Impreza ta była idealna zarówno dla młodzieży, jak  i całych rodzin.  Teatrzyk dla dzieci, konkursy z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez wspaniałych sponsorów rozpoczęły wyjątkowy dla Łochowa dzień.  Z godziny na godzinę przybywało gości, którzy chętnie korzystali z loterii  ( większość fantów nie była już dostępna po godzinie 18:00), kawiarenki z pysznymi goframi, ciastami i innymi smakołykami przygotowanych przez wolontariuszy.  Niesamowitą niespodzianką okazał się pokaz pierwszej pomocy przedstawiony we współpracy z Klubem Motocyklowym „Wściekły Łoś” i Ochotniczą Strażą Pożarną w Łochowie – publiczność miała okazję zobaczyć zainscenizowany wypadek motocyklisty i profesjonalną pomoc medyczną, której każdy z nas powinien udzielić w takiej sytuacji.

Wściekły Łoś pomógł także zorganizować kolejny punkt finału – miasteczko bluesa, w którym wszyscy mogli poczuć  się jak na prawdziwym zlocie harleya.  Część  koncertową rozpoczął skład nei 269 (Węgrów/Łódź), następnie na scenie pojawiła się grupa Far Enough (Łochów/Warszawa), która pod scenę ściągnęła nie tylko fanów ciężkiego brzmienia, ale – co ciekawe – także dzieci! Prawdziwą furorę zrobił zespół HERBA MICZE (Lublin), który rozgrzał publiczność do czerwoności. Przekazał wszystkim niesamowitą i pozytywną energię przydatną na resztę wieczoru.
„Dzień dobry ! Raz jeszcze, chcemy podziękować Wam za wczorajszy wieczór. Wywieźliśmy z Łochowa mnóstwo pozytywnych emocji i bardzo chętnie jeszcze kiedyś po nie wrócimy..bo dawno nie graliśmy dla tak znakomitej publiczności ! Ślemy także całemu Sztabowi WOŚP wyrazy uznania za organizację oraz wdzięczności za zaproszenie i gościnność 🙂
Pozdrawiamy !
Herba Micze”

Chwilę przerwy między koncertami urozmaicił swobodny i uśmiechnięty konferansjer, który poprowadził przed gwiazdą wieczoru – zespołem Effect, niezwykle emocjonującą licytację przedmiotów przekazanych przez hojnych sponsorów.
Zaskakującym punktem programu było światełko do nieba wykonane przez wszystkich wolontariuszy, które polegało na puszczeniu w niebo 50 lampionów. Widok był niesamowity! Klimat jaki panował na placu dał odczuć, że wszyscy są doskonale świadomi w jakim celu tak tłumnie zebrali się na finale.
Ostatni koncert na żywo dała Dżaga (oficjalny sobowtór Dody), która pokazała, iż mimo zmęczenia da się stworzyć prawdziwe Show.
After poprowadził DJ Borys, a chętnych do zabawy nie brakowało!
Chciałbym jeszcze krótko podsumować  dzień 13 stycznia… Najważniejszą rzeczą jest to, że każdy znalazł w programie coś dla siebie. Wszystko odbyło się według planu i wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Ten finał  był strzałem w dziesiątkę! Gratulacje dla Sztabu, Wolontariuszy i wszystkich osób, które przyczyniły się do imponującego wyniku  16445,38 PLN. Organizatorami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łochowie byli: Martyna Matuszak ( szef sztabu), Eliza Damętko, Ewa Strąk, Łukasz Zupnik oraz wszyscy wolontariusze.
Grali z nami:
Bank Spółdzielczy w Łochowie, Nadleśnictwo Łochów,  EMTE DRUK- Marcin Telak, ALLIANZ Polska, Ewa i Dariusz Tężyńscy, Dar-Bus, PAT-RAS, L.O. w Łochowie, Janusz Żak, Adam i Ewa Oniśk, „MIR-POL” Mirosław Ziółkowski, DREWDOM – Sławomir Damętko, Pałac Łochów, Andrzej Grądzki, Cukiernia „MAGDALENKA” – Krzysztof Powierża, DUET – Zbigniew Wójcik, CLASSIC – Jan i, Wiesława Tężyńscy, Restauracja M3, Klub Motocyklowy Wściekły Łoś, REVIVE – Ewa Fedorczyk eMDe – Studio Urody Monika Dobosz, Piekarnia ROBSON, Paimar – Mariusz Drużba, Marzena Sawera – Dekoracje Okazjonalne, Sieć sklepów TOPAZ, KONSALNET, Tadeusz Dobosz, OSP Łochów, Wisienka na Torcie, Strefa Dizajnu – Piotr Grzegorzewski, Marlena Matuszak, PPHU Delta Łochów, portal www.widzianewprost.pl

 Grali z Orkiestrą

W tym samym dniu na Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Łochowie rozstrzygnęła się Łochowska Liga Halowa 2012/13. Brało udział dziesięć drużyn.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Dobosz z Sadownego, najlepszym bramkarzem  -Dominik Klimek (Sampdoria Betlejem), natomiast Kamil Garwoliński (LO Łochów) zdobył aż 14 bramek w całym turnieju i okazał się najlepszym strzelcem.
Zwyciężyła drużyna Sadowne, która zremisowała ze Szlachetną Paczką, a o wyniku zdecydowały rzuty karne.

WYNIKI MECZU:
1. Ekipka Sadowne
2. Szlachetna Paczka
3. LO Łochów
4. Piękna Robota
5. Sampdoria Betlejem
6. REMBUD Ojdana Mariusz
7. Wyszków Team
8. Avans Migael
9. Harpagan Łojki
10. Pałac Łochów
/Świętoń Viola/

Galeria zdjęć

2 613 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pułtuski rekord – 55 424, 43 zł dla WOŚP (15.01.2013)

Rękawica Mameda Khalidov oraz Dariusza Michalczewskiego, buty Tomasza Majewskiego, koszulki znanych sportowców oraz piłki z autografami, płyty, gadżety WOŚP, obrazy,...

Zamknij