ggg ggg

Podsumowanie weekendu w powiecie ostrowskim (24 – 26 lipca)

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 5 zdarzeń drogowych, ponadto zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

W miniony weekend na terenie powiatu ostrowskiego doszło do 5 zdarzeń drogowych. Ponadto ostrowscy policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowów. 24 lipca przed północą w Kaczkowie Starym kierujący toyotą po pokonaniu łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. 37-letni kierowca z powiatu ostrowskiego był nietrzeźwy 1,7 promila alkoholu w organizmie, z mężczyzną podróżowało jeszcze dwóch pasażerów.

W nocy z 24 na 25 lipca na ul. Duboisa policjanci zatrzymali kierującego vw. 22-latek z powiatu ostrowskiego został zbadany na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy.

Mężczyźni odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

94 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejny poszukiwany w rękach mazowieckich policjantów. Wyszkowianin zadzwonił na Policję twierdząc, że nigdy nie zostanie zatrzymany

Policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali 40-letniego wyszkowianina poszukiwanego listami gończymi m.in....

Zamknij