ggg ggg ggg ggg

Pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15 stycznia w trakcie 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieliszewie odbył się „Bieg z sercem”, w którym wzięło udział ponad 100 osób.

 

7451_7890486709c80099af3637cfcf5b220d

 

Organizatorami, którzy zaprosili mieszkańców do udziału w biegu byli: Stowarzyszenie Młodzi Dla Rozwoju EMKA, Drużyna Wieliszew Heron TEAM oraz wójt gminy Wieliszew Paweł Kownacki. W biegu wspierającym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udział wzieło ponad 100 osób. Wśród nich byli mieszkańcy gminy Wieliszew oraz przyjaciele z sąsiednich gmin. Trasa wynosiła około 2 km, można ją było pokonać biegnąc, ale również na rowerze, czy z kijkami nordi-walking.
Każdy po zakończonym biegu otrzymał serduszko wykonane przez firmę Retro. Następnie dla bardziej zaawansowanych odbył się bieg z puszką do głównego sztabu w LO Konopnickiej, w którym wzięło udział 11 osób. Gratulujemy pomysłu.

Organizatorom udało się zebrać łącznie 1700 zł!
/red. KW, fot. UG Wieliszew/

1 953 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Radzyminiacy – jesteście Wielcy i macie Wielkie serca!

Powyższe słowa wypowiedziane przez burmistrza Krzysztofa Chacińskiego, najtrafniej oddają efekt ubiegłoniedzielnej kwesty w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy...

Zamknij