ggg ggg

PILNUJ POLSKI, IDŹ NA WYBORY!!!

Szanowni Wyborcy !!!

Od 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość i rząd Zjednoczonej Prawicy realizuje program naprawy Polski. Wzmocniliśmy finansowo polskie rodziny. Obniżyliśmy wiek emerytalny i przeznaczyliśmy znaczne środki finansowe dla emerytów. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo wewnętrzne, nie przyjmując imigrantów. Wzmocniliśmy pozycję Polski w NATO, sprowadziliśmy wojska sojusznicze, które stacjonują w Polsce, stworzyliśmy Wojska Obrony Terytorialnej. Prowadzimy skuteczną walkę z mafiami vatowskimi i przestępcami w białych kołnierzykach. W wyniku działań rządu budżet państwa od 2015r. wzrósł o 100 mld złotych, a dochody te dzielone są sprawiedliwie dla wszystkich grup społecznych. Realizujemy trudną reformę sądownictwa, z powodzeniem przeprowadziliśmy proces wygaszania gimnazjów, tworząc lepsze warunki do edukacji dzieci i młodzieży w duchu patriotyzmu i szacunku dla dokonań przodków. Dbamy o rozwój wszystkich regionów kraju i wspieramy przedsiębiorczość. Nie zawiedliśmy państwa zaufania. DOTRZYMALISMY SŁOWA !

Program Prawa i Sprawiedliwości dla Europy wynika z przekonania, że unijna jedność powinna być budowana w oparciu o aktywność naturalnych wspólnot: RODZIN, NARODÓW I PAŃSTW EUROPEJSKICH. Polska ma prawo do budowania swojej tożsamości narodowej, kultury oraz modelu życia rodzinnego wyrosłych z wartości chrześcijańskich.

UNIA EUROPEJSKA EUROPĄ OJCZYZN,
A NIE SUPERPAŃSTWEM

Na forum Parlamentu Europejskiego zabiegać będziemy o:
– interesy polskich rolników, wyrównanie dopłat i wysokie środki na wspólna politykę rolną;
– równe traktowanie firm na rynku europejskim;
– silną politykę spójności, jako podstawy wyrównania poziomów życia w Polsce i UE;
– zapewnienie Polsce bezpieczeństwa energetycznego i racjonalną politykę klimatyczną;
– równe traktowanie wszystkich państw, członków Unii Europejskiej, co wolno Niemcom i Francuzom wolno Polakom i Słowakom.

Prosimy każdego z Państwa o udział w wyborach 26 maja 2019 i oddanie Swojego głosu na Prawo i Sprawiedliwość.

Te wybory są szczególne. W Polsce będzie odbywało się swoiste referendum. Odpowiemy sobie na pytanie, czy Polacy chcą kontynuacji DOBREJ ZMIANY, czy opowiedzą się za powrotem do władzy polityków totalnej opozycji , którzy ukryli się pod szyldem Koalicji Europejskiej, czyli Koalicji ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO.

403 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaka będzie Europa?

Wywiad z Panią Marią Koc, wicemarszałek Senatu RP, kandydatką do Parlamentu Europejskiego, nr 2 na liście Prawa i Sprawiedliwości na...

Zamknij