ggg ggg

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, DO SZPITALA TRAFIŁA 1 OSOBA

W wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej K- 61 między Pułtuskiem a Serockiem uczestniczyły trzy pojazdy. Do szpitala przewieziona została 1 osoba. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 latek.

Utrudniania w ruchu drogowym, jakie powstały dziś w Gzowie (K-61) były następstwem wypadku drogowego w którym udział brały trzy samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierowcę Toyoty, który kończąc manewr uderzył w tył jadącego przed nim Opla. Uderzenie było tak silne, że Opel zjechał na pas przeciwny uderzając w Hondę, która następnie dachowała zatrzymując się w przydrożnym rowie. Na skutek poniesionych obrażeń pasażerka z tego pojazdu została przewieziona do szpitala w Pułtusku. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 latek. Badanie na trzeźwość wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Serock został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają o bezwzględnym zakazie kierowania, będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Alkohol to obok prędkości jedna z głównym przyczyn zdarzeń drogowych.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

338 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOBIETA Z ZARZUTEM USIŁOWANIA ZABÓJSTWA TRAFIŁA DO ARESZTU, JEJ DZIECI DO OŚRODKA OPIEKUŃCZEGO

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 31-latka. Kobieta zadała cios nożem swojemu partnerowi, z którym kilka minut wcześniej pokłóciła się w mieszkaniu....

Zamknij