ggg ggg
ggg ggg

Pierwszy sklep LIDL w Radzyminie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów!

Na ten moment czekało wielu mieszkańców Radzymina i okolic. W czwartek, 26 kwietnia punktualnie o godz. 7:00 nastąpiło uroczyste otwarcie pierwszego sklepu popularnej sieci Lidl w naszym mieście, który zlokalizowano przy al. Jana Pawła II 21.

SONY DSC

Już na wstępie należy powiedzieć, że otwarcie radzymińskiego Lidla przebiegło bez ekscesów, niemniej wiosenny poranek zgromadził całkiem sporą kolejkę chętnych, którzy postanowili jako pierwsi zrobić zakupy w nowym sklepie.
Tuż przed wybiciem godziny 7:00 parking przy al. Jana Pawła II 21 zaczęły wypełniać kolejne auta. Wszystkich przybywających klientów witał konferansjer oraz urocze pracownice Lidla, częstujące oczekujących pysznymi rogalikami. Ponadto osoby, które odwiedzały sklep Lidl w dniu otwarcia, mogły poczęstować się aromatyczną kawą, wykonywaną przez profesjonalnych baristów i serwowaną z zabytkowej furgonetki citroena. W hali namiotowej nieopodal sklepu odbywał się festyn z konkursami rodzinnymi oraz pokazy kulinarne „Cooking show” Kuchni Lidla.
Niewątpliwie jednak, największe zainteresowanie oczekujących, wzbudzały specjalne promocyjne ceny wielu produktów, zatem gdy tylko kierownictwo sklepu wraz z pracownikami dokonało symbolicznego przecięcia wstęgi, kolejka klientów ruszyła ku sklepowym regałom. Hitem okazały się narzędzia, sprzęt elektryczny, odzież a także… masło, które tego dnia kosztowało zaledwie 2,99 zł (200g kostka). Pierwsi klienci radzymińskiego Lidla wszystko dokładnie oglądali, zapoznawali się z topografią sklepu (sala sprzedaży ma powierzchnię 1 200 m kw.), zasięgali porad życzliwe nastawionych pracowników, a gdy upragnione towary wylądowały już w koszyku, szybko i sprawnie mogli sfinalizować zakup, dzięki bardzo sprawnej obsłudze na stanowiskach kasowych. (W radzymińskim Lidlu zatrudniono ok. 30 pracowników).
Przy wyjściu każdy zainteresowany, po okazaniu paragonu otrzymywał książkę kucharską z serii „Kuchnia Lidla”. Gdy jedni klienci opuszczali sklep, już pojawiali się następni. Sądząc po zainteresowaniu, jakim sklep cieszył się zarówno w dniu otwarcia, jak też w dni handlowe minionej majówki, pierwszy Lidl w Radzyminie zdołał szybko zakodować się w świadomości mieszkańców. Dziś ma już liczne grono swoich stałych klientów, których wciąż przybywa. Widać, że wielu radzyminiaków i mieszkańców sąsiednich miejscowości oczekiwało na otwarcie Lidla od dawna. W okresie od czwartku, 26 kwietnia do niedzieli, 6 maja wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.
Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że Lidl przy al. Jana Pawła II 21 w Radzyminie jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Kusi promocjami i zaprasza na zakupy! /K.W./

1 103 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Motocykliści w Kobyłce – zainaugurowali sezon 2018, wsparli podopiecznych Domu Niewidomego Dziecka

W sobotę, 21 kwietnia motocykliści z MotoCudu wraz z Kapelanem Jarosławem Wyszomierskim, oficjalnie otworzyli sezon motocyklowy 2018. Uroczysta inauguracja, rozpoczęła...

Zamknij