ggg ggg ggg ggg

Pierwsza sesja Rady Powiatu w Wyszkowie 2024-2029

7 maja 2024 r. odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu w Wyszkowie kadencji 2024-2029. Radni złożyli ślubowanie, wybrano także Przewodniczącą i Wiceprzewodniczącego Rady, Starostę, Wicestarostę i Członków Zarządu.

Pierwsza sesja Rady Powiatu w Wyszkowie w kadencji 2024-2029 za nami!
Inauguracyjne posiedzenie otworzył radny senior – Mieczysław Pękul. Następnie wszyscy radni odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie, oficjalnie rozpoczynając pełnienie swoich funkcji. Po wyborze komisji skrutacyjnej Rada przystąpiła do wyborów Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, Starosty, Wicestarosty i Członków Zarządu.
Przewodniczącą Rady Powiatu w Wyszkowie została wybrana Pani Iwona Bogusława Wyszyńska, Wiceprzewodniczącym Pan Mieczysław Pękul.
Starostą Powiatu Wyszkowskiego została Pani Marzena Dyl, Wicestarostą Pan Tadeusz Mirosław Kuchta, na członków Zarządu Powiatu Wyszkowskiego wybrano Panią Agnieszkę Ołdak-Prokop, Pana Grzegorza Nowosielskiego i Pana Adama Mroza.
Gratulujemy!

Skład Rady Powiatu w Wyszkowie kadencji 2024-2029:

Paweł Abramczyk
Bartłomiej Adler
Mariusz Bryk
Teresa Hanna Czajkowska
Arkadiusz Stanisław Darocha
Paweł Deluga
Marzena Dyl
Agnieszka Eychler
Marek Kaniewski
Tadeusz Mirosław Kuchta
Adam Mróz
Grzegorz Nowosielski
Agnieszka Ołdak-Prokop
Mieczysław Pękul
Elżbieta Piórkowska
Danuta Maria Rzempołuch
Krzysztof Wawrzyńczak
Iwona Bogusława Wyszyńska
Stanisław Żołyński

/Info Starostwo Powiatowe w Wyszkowie/

182 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad z Bożeną Żelazowską, wiceminister kultury i liderką listy PSL Trzecia Droga na Mazowszu do Parlamentu Europejskiego:
„W kontekście Unii Europejskiej, kultura pełni również rolę łącznika między narodami”.

Dzień dobry, Pani Minister. Dziękuję za przyjęcie zaproszenia do rozmowy. Zacznijmy od początku.Co sprawiło, że zdecydowała się Pani na karierę...

Zamknij