ggg ggg
ggg ggg

Pani Bożena Wielgolaska nowym Skarbnikiem Gminy Wołomin

W ubiegły poniedziałek, 2 września odbyła się XI Sesja Rady Miejskiej, podczas której podjęto jedną, za to jakże ważną uchwałę – w sprawie powołania Skarbnika Gminy Wołomin.

 

W trakcie ubiegłoponiedziałkowej, jedenastej sesji Rady Miejskiej, zwołanej w trybie nadzwyczajnym, radni procedowali nad uchwałą w sprawie powołania Skarbnika Gminy Wołomin.
O pozytywne przegłosowanie tej uchwały zaapelowała do radnych na początku obrad burmistrz Elżbieta Radwan, na której wniosek powołanie na stanowisko Skarbnika otrzymała p. Bożena Wielgolaska.
Głosowanie poprzedziła krótka dyskusja nad aktualną sytuacją finansową gminy Wołomin. Ponadto, podczas obrad, p. Bożena Wielgolaska przybliżyła radnym pokrótce swoje doświadczenie zawodowe. Jak sama powiedziała, w Urzędzie Miejskim w Wołominie pracuje od 1983 roku, a więc od 36 lat. Od początku związana jest z księgowością, karierę rozpoczynała jako referent. Od 2001 roku jest zastępcą Skarbnika Gminy, w sumie miała okazję współpracować z sześcioma Głównymi Księgowymi Gminy Wołomin. Sprawy gminy Wołomin zna więc od podszewki.
Tuż po przyjęciu przez radnych uchwały, na mocy której pani Bożena Wielgolaska z dniem 2 września br. objęła stanowisko Skarbnika Gminy, przyszedł czas na kwiaty i okolicznościowe gratulacje.
Burmistrz Elżbieta Radwan serdecznie podziękowała pani Bożenie za to, że w tych trudnych czasach dla samorządów w trosce o gminę i naszych mieszkańców wykazała się niesamowitym hartem ducha, odpowiedzialnością za dobro wspólne i chęcią do dobrej, rzetelnej pracy. – To jest długoletni pracownik, znający potrzeby gminy od podszewki. To jest dobry fachowiec na te trudne czasy – komplementowała nową panią skarbnik burmistrz Wołomina podczas obrad, a także na swoim profilu na fb, dodając, że pani Bożena Wielgolaska to osoba niezwykle ciepła, sympatyczna, ale przede wszystkim – bardzo merytoryczna i kompetentna.
W imieniu redakcji przyłączamy się do gratulacji, życząc nowej Pani Skarbnik samych sukcesów na nowym stanowisku.
/opr. rl/

256 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
3. Uliczny Maraton Tańca i Uśmiechu oraz 2. Zlot Foodtrucków na pożegnanie wakacji w Wołominie

Wołomin zakończył tegoroczne wakacje w klimacie szalonej zabawy i smacznego jadła. W ubiegłą sobotę, 31 sierpnia na Placu 3 Maja...

Zamknij