ggg ggg
ggg
ggg ggg

OZE w Gminie Łochów

Dnia 2 marca 2018 r. została podpisana umowa pomiędzy firmą SANITO Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, a Burmistrzem Łochowa – Robertem Mirosławem Gołaszewskim przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Łochów – Marii Komuda, na realizację projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Łochów ” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej IV „Przejście na gospodarkę niskoemisyjną” Działania 4.1 „Odnawialne źródła energii (OZE)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Wartość umowy opiewa na 13 550 092,80 zł brutto. Termin realizacji to koniec września br.
W ramach inwestycji zostaną wykonane: projekty oraz montaż instalacji OZE, w tym: 555 instalacji solarnych dla budynków mieszkalnych oraz 1 budynku wspólnoty mieszkaniowej, 218 instalacji fotowoltaicznych i zostanie zamontowane 126 kotłów na biomasę na terenie Gminy Łochów.
Jednocześnie informujemy Mieszkańców, że od tej chwili ww. Wykonawca rozpoczyna weryfikację (inwentaryzacja) możliwości wykonania poszczególnych instalacji w Państwa domach. W tym celu będzie on się z Państwem kontaktował, aby ustalić dogodny dla Państwa termin po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
O dalszych podejmowanych krokach dot. realizacji instalacji mieszkańcy Gminy Łochów będą informowani na bieżąco.

/Info/

1 060 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

„Żołnierze Wyklęci”, Bohaterowie podziemia antykomunistycznego - tysiące mężczyzn i kobiet, dla których II wojna światowa nie zakończyła się w 1945...

Zamknij