ggg ggg ggg

Otwarcie przedszkola w Rozalinie

Dzień 28.12.2022 to szczególny dzień dla Przedszkola Publicznego w Rozalinie, ponieważ po wykonanym remoncie odbyło się oficjalne otwarcie nowej, na mapie Gminy Strachówka, placówki.

Wymagało to wiele trudu, poświęcenia i zaangażowania nowej Pani Dyrektor Krystyny Ołdak jeszcze przed 1 września, Wójta Gminy p. P. Orzechowskiego i jego zastępcy p. Zenona Zadróżnego oraz skarbnik p. Agnieszki Styś, cierpliwości i wyrozumiałości rodziców oraz pracowników. W uroczystości wzięli udział: Wójt oraz zastępca wójta Gminy Strachówka, księża z parafii Jadów i Strachówka, radni i sołtysi gminy, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz rodzice. Na początku Dyrektor Przedszkola Krystyna Ołdak powitała wszystkich zgromadzonych gości, po czym odbyło się pasowanie 3 latków oraz występy dzieci z grup starszych. Wójt w swoim wystąpieniu docenił starania Dyrektora Przedszkola, pracowników urzędu i Rady Gminy oraz złożył obietnicę dalszych starań o upiększanie placówki. Po prezentacji przedszkolaków nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi w nowej wyremontowanej sali i prezentacja wyremontowanych sal, kuchni oraz łazienek. Wszyscy goście podziwiali nowy wystrój urządzony z gustem i elegancją. Pani Dyrektor podziękowała Wójtom, Radzie Gminy, pracownikom Urzędu Gminy za zaangażowanie i przekazanie środków na remont pomieszczeń oraz pracownikom przedszkola za dekoracje i przygotowanie dzieci do prezentacji. W tej świątecznej atmosferze wszyscy podzielili się opłatkiem oraz wspólnie pokolędowali, po czym udali się na poczęstunek przygotowany przez Dyrektora Przedszkola i rodziców. Zaproszeni goście obdarowali przedszkole i dzieci licznymi prezentami. Dziękujemy wszystkim osobom czynnie angażującym się w działania, które doprowadziły do otwarcia przedszkola.
/Red/

209 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nadzwyczajny koncert „Kultura łączy pokolenia -Najpiękniejsze Kolędy Polskie”w Bazylice Świętej Trójcy w Kobyłce

27 grudnia 2022r. w Bazylice Świętej Trójcy w Kobyłce - Kwartet Symfoników Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej „SONATA“ im. Bogumiła Łepeckiego wraz...

Zamknij