ggg
ggg ggg

Oświadczenie Zastępcy Burmistrza Miasta Ząbki

Szanowni Państwo, mieszkańcy Ząbek. W grudniu 2018 roku Pani Burmistrz Małgorzata Zyśk wybrała mnie na swojego zastępcę. Był to dla mnie szczególny zaszczyt, ale również ogromne wyróżnienie. Od tego czasu wszystkie moje działania były nakierowane na udzielenie maksymalnego wsparcia dla Pani Burmistrz. Naszym nadrzędnym priorytetem stał się rozwój Ząbek. Doskonale dzieliliśmy się obowiązkami i nasza współpraca przebiegła bezproblemowo. W mojej ocenia Pani Burmistrz okazała mi naprawdę wysokie zrozumienie. Również współpraca z pracownikami urzędu przebiegała we wzorcowy sposób. Wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze do długiej i owocnej współpracy. Jednak życie nie stoi w miejscu i pisze swoje scenariusze. Również w tym przypadku nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami i muszę swoje plany i zamierzenia odłożyć na przyszłość. Dlatego też 16 marca 2019 roku złożyłem na ręce Pani Burmistrz wniosek o odwołanie mnie ze stanowiska swojego zastępcy. U podstaw mojej decyzji leżały względy osobiste.
W tym miejscu pragnę podziękować Pani Burmistrz za wsparcie, wyrozumiałość i doskonałą współpracę. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom Ząbek za głosy, które oddawali na moją osobę, gdy kandydowałem do Rady Miasta. Jestem przekonany, że mój następca razem z Panią Burmistrz Małgorzatą Zyśk walnie przyczyni się do dalszego rozwoju naszego Miasta.
Oczywiście cały czas pozostaję do Państwa dyspozycji, ale już jako zwykły mieszkaniec.

Wojciech Gut

579 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
VI Szaradziarskie Mistrzostwa Kobyłki o Puchar Burmistrz Edyty Zbieć

W minioną wiosenną sobotę, 23 marca odbyły się już po raz szósty Szaradziarskie Mistrzostwa Kobyłki o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka....

Zamknij