ggg ggg ggg ggg

Odznaczenie Państwowe dla prof. Roberta Gajdy

W dniu 21.10.2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie Wojewoda Mazowiecki wręczył prof. Robertowi Gajdzie Srebrny Krzyż Zasługi.

W ustnym uzasadnieniu w skrócie poinformowano, że odznaczenie zostało przyznane za ,,.. zasługi na rzecz zdrowia publicznego”. Odznaczenie POSTANOWIENIEM nadaje Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.
Profesor nadzw. dr hab. n. med. Robert Gajda, prezes Szpitala Powiatowego Gajda-Med, na ceremonię nadania odznaczenia zaprosił Starostę Pułtuskiego Jana Zalewskiego oraz wiceprezes Szpitala Beatę Olszewską- Marra (na zdjęciu ).

,, To ważny dla mnie symbol…- relacjonuje prof. R. Gajda – Dbanie o zdrowie publiczne jest tym, co jest nie tylko moją pracą zawodową ale też naukową oraz pasją życia. Z jednej strony Szpital i cała Grupa Gajda-Med, w których to jednostkach jestem i menadżerem i lekarzem z drugiej strony Kardiologia Sportowa w której się specjalizuję i działam naukowo. To wszystko jest domeną zdrowia publicznego. Cieszę się, że zostały zauważone i docenione przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

442 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij