ggg
ggg ggg

Odpowie za kradzież przesyłek kurierskich

Zarzut kradzieży usłyszał 38–letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna z wózka zabrał przesyłki kurierskie o wartości ponad 500 złotych. Chwilę później został ujęty przez kuriera oraz pracownika sklepu i przekazany w ręce mundurowych. Za popełnione przestępstwo 38-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży. Na miejsce skierował policyjny partol. Jak ustalili mundurowi 38-latek z wózka pozostawionego przed sklepem zabrał dwie przesyłki. Całe zdarzenie widział kurier i wraz z kierownikiem placówki handlowej ujęli oddalające się ze skradzionymi paczkami mężczyznę.

38-latek został zatrzymany i przewieziony do legionowskiej komendy. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży przesyłek kurierskich na kwotę 559 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

320 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAGINIONY ZBIGNIEW ŚWIDEREK

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje zaginionego: Zbigniewa Świderka lat 51 zam. Ostrów Mazowiecka ul. Północa 2 Mężczyzna dziś...

Zamknij