ggg ggg ggg

O włos od tragedii na S-8. Deszcz i nadmierna prędkość przyczyną kolizji

O dużym szczęściu może mówić mieszkanka Wyszkowa, która rano na ekspresówce straciła panowanie nad samochodem. W poważnie wyglądającym zdarzeniu drogowym kobieta doznała tylko ogólnych potłuczeń. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 8.00 na trasie S-8 w miejscowości Turzyn. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 30-letnia kierująca BMW jadąc w kierunku Warszawy nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Po uszkodzeniach samochodu można wnioskować, że pojazd również dachował. W chwili zdarzenia padał intensywny deszcz. Szczegółowy przebieg i okoliczności tego zdarzenia drgowego wyjaśni policyjne postępowanie. Na całe szczęścia wyszkowianka nie została poważnie ranna.

Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętajmy! Bezpieczna prędkość to prędkość dostosowana do panujących warunków, natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, pogody, stanu nawierzchni i własnych umiejętności.

/KPP Wyszków/

151 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwaga! Ważna informacja dla mieszkańców Radzymina i gminy Dąbrówka

W dniu 21 lipca 2020r nastąpiła zmiana siedziby Komisariatu Policji w Radzyminie. Funkcjonariusze i pracownicy KP Radzymin przyjmują interesantów w...

Zamknij