ggg ggg ggg ggg

Nowym Zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie został mł. bryg. Edward Szymankiewicz

W ubiegły piątek, 31 marca Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie mł. bryg. Edwardowi Szymankiewiczowi.

Uroczystość powierzenia pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy KP PSP w Wołominie odbyła się w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.
W wydarzeniu udział wzięli m.in.: Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jarosław Piotrowski, Z-ca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Rafał Zimochocki, Naczelnik Wydziału Kadr KW PSP w Warszawie st. bryg. Marcin Konecki, Komendant Powiatowy PSP w Wołominie st. bryg. Wiesław Drosio.
Powołanie mł. bryg. Edwarda Szymankiewicza z dniem 1 kwietnia br. na stanowisko nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie to dobra wiadomość dla strażaków, jak też mieszkańców powiatu wołomińskiego. Mł. bryg. Edward Szymankiewicz to doświadczony fachowiec, dla którego służba strażacka jest życiową pasją i powołaniem. Doskonale zna specyfikę naszego powiatu, gdyż przez większą część swojej kariery zawodowej związany był z Komendą Powiatową PSP w Wołominie, a ostatnio służył w Wydziale Operacyjnym Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie. Od wielu lat jest także Prezesem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie, najstarszej i jednej z najprężniejszych jednostek OSP w Powiecie Wołomińskim.
Druhowi mł. bryg. Edwardowi Szymankiewiczowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów na nowym stanowisku. Niech możliwość kontynuowania służby w najbliższej jego sercu macierzystej komendzie będzie źródłem satysfakcji i wielu inspirujących wyzwań. Bogu na Chwałę, ludziom na Pożytek!
/opr. R.L.; foto: KW PSP w Warszawie/

572 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Repertuar Kwiecień Kino Łochów

Zamknij