ggg ggg
ggg ggg

Nowe, bezpieczne boisko w parku osiedlowym

W czwartek, 21 listopada 2019 r. odebrano roboty budowlane związane z wykonaniem zadania pn. „Budowa boiska w parku osiedlowym wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.

Boisko zlokalizowane jest przy ul. Sarbiewskiego w Pułtusku. Prace realizowała firma „Complexe Sportif Grażyna Kowalska” z Tłuszcza. Inwestycja współfinansowana jest z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu: „Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2019”. Kwota dofinansowania zadania wynosi 65 tys. zł. Całkowita wartość inwestycji to ponad 122,5 tys. zł.
Nawierzchnia boiska o wymiarach
10 x 15 m jest syntetyczna, wykonana z elastycznego poliuretanu, dwuwarstwowa, przepuszczalna dla wody, a tym samym zapewniająca bezpieczeństwo użytkownikom. Boisko wyposażone jest w kosze do koszykówki, sprzęt do siatkówki oraz piłkochwyty. Obiekt jest ogólnodostępny, co ułatwi kontakty społeczne i zachęci wspólnotę lokalną do aktywnego wypoczynku. Boisko stanowi ostatni, brakujący element Parku Osiedlowego przy ul. Sarbiewskiego, wykonanego w ramach projektu „Strefy zieleni i rekreacji w Pułtusku”, w którym specjalnie pozostawiono rezerwę terenu przeznaczoną na realizację tego celu.
/Info UM Pułtusk/

43 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
VIII Łochowska Jesień Poezji. Przystanek Norwid

W dniach od 20-21 listopada 2019 r. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyła się VIII Łochowska Jesień Poezji....

Zamknij