ggg ggg ggg http://www.kurier-w.pl/dzieje-sie-w-ostrowi-mazowieckiej-grudzien/

Nowa siedziba Wydziału Komunikacji otwarta!

Od 9 września 2020 r. do dyspozycji klientów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie jest nowa siedziba wydziału przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie! Ponad 315 metrów kwadratowych powierzchni, przestronna sala obsługi, duży parking, system kolejkowy i możliwość internetowej rejestracji wizyt – to najważniejsze udogodnienia dla klientów.

Wydział Komunikacji to komórka starostwa, która obsługuje największą liczbę klientów, dziennie dochodzi ona nawet do 200 osób. Klienci rejestrują tu pojazdy, wyrabiają prawa jazdy, załatwiają także sprawy związane z transportem drogowym, licencjami, szkołami nauki jazdy i stacjami kontroli pojazdów. Celem inwestycji była przede wszystkim poprawa jakości obsługi klientów, ale także lepsze warunki pracy dla samych pracowników.
Na przeprowadzkę wydział czekał od 2017 r., bowiem wtedy rozpoczęto prace związane
z jego przeniesieniem. Prace budowlane skończono w czerwcu 2020 r., by już we wrześniu wydział mógł obsługiwać klientów w nowym budynku.
Symbolicznego otwarcia nowej siedziby Wydziału Komunikacji dokonał Starosta Powiatu Jerzy Żukowski, Wicestarosta Leszek Marszał, Naczelnik Wydziału Komunikacji Joanna Mielcarz i Pani Kasia – pierwsza klientka w nowej siedzibie! Modlitwę w intencji pracowników i klientów odmówił ks. dziekan Zdzisław Golan. W krótkim otwarciu wzięli udział samorządowcy oraz pierwsi klienci, którzy pojawili się już przed godziną 7.00. Po wydziale mieszkańców i gości oprowadzała naczelnik Joanna Mielcarz. W nowej siedzibie wydział zyskał więcej pomieszczeń oraz duże archiwum. Przeprowadzka wydziału trwała 4 dni, zaangażowanych było w nią niemal 50 osób. 4 samochody ciężarowe wykonały 15 kursów, podczas których do nowego budynku przewieziono ponad 14 ton akt! Podczas otwarcia wszystkim zaangażowanym w przeprowadzkę podziękował Starosta Jerzy Żukowski.
Na wszystkich gości wydziału w dniu otwarcia czekał słodki prezent.
W nowej siedzibie wydziału klienci mogą dokonywać opłat za pomocą kart płatniczych. Opłat gotówkowych można dokonywać w pobliskiej filii nr 3 Banku Spółdzielczego (ul. Świętojańska 84, czynna w godz. 8.00-15.30). Przypominamy, że zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci pobierają numerek z biletomatu, po czym zostają przekierowani do odpowiedniego stanowiska. Wizyty można zarezerwować także poprzez internetowy system rezerwacji wizyt pod adresem bezkolejki.eu/spwyszkow.
/Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, KW/

1 749 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwsza kobieta na stanowisku Kierownika Delegatury MUW w Siedlcach

Pierwsza kobieta? Pierwsza kobieta na czele Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach. Jakie były początki i jak wygląda teraz praca w...

Zamknij