ggg ggg
ggg
ggg

Nowa siedziba Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Powiatu Wołomińskiego

5 stycznia 2018 r. oficjalnie otwarto nową siedzibę Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatu Wołomińskiego. Budynek znajduje się przy ul. Asfaltowej 1 w Zagościńcu.

Starostwo Powiatowe w Wołominie, w związku z niewystarczającymi warunkami dla pracy Wydziału Inwestycji i Drogownictwa, który do chwili obecnej zlokalizowany był przy ul. Kobyłkowskiej 1A w Wołominie, zdecydowało o budowie nowej siedziby. W wyniku realizowanej w latach 2016-2017 budowy powstał budynek administracyjno – socjalny o powierzchni użytkowej ponad 700 m2 oraz dwie hale magazynowe po 500 m2 każda. Nowy budynek z zaplanowanymi przestronnymi pokojami biurowymi zdecydowanie usprawni pracę wydziału oraz zarządzenie stale rozbudowywanym parkiem maszynowym. Koszt budynku administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu, nadzorem i pozostałymi kosztami wyniósł ok. 2,25 mln złotych. Koszt wybudowania hal magazynowych to 1,34 mln zł. Obiekt wykonany został w systemie „Projektuj i Buduj”, a wykonawcą była firma CIAŁBUD z Radzymina.
W miniony piątek, 5 stycznia 2018 r. przy ulicy Asfaltowej w Zagościńcu odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie. Jak stwierdził witając zebranych na otwarciu starosta wołomiński Kazimierz Rakowski: „Dziś stworzyliśmy warunki do pracy, ale oczekujemy od pracowników znacznie większej wydajności”.
W przecięciu wstęgi udział wzięli: starosta wołomiński Kazimierz Rakowski, burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, samorządowcy, wykonawcy na czele z prezesem Pawłem Ciałkowskim z firmy CIAŁBUD, przedstawiciele nadzoru budowlanego oraz Andrzej Nocoń naczelnik wydziału wraz z pracownikami placówki. Nie zabrakło życzeń od gości oraz prezentów np. żółtej koparki na złotej cegle, czy egzotycznej rośliny doniczkowej. Ksiądz proboszcz odmówił modlitwę i poświęcił budynek, a następnie zebrani udali się na zwiedzanie poszczególnych pomieszczeń. Na zakończenie zaproszono wszystkich na poczęstunek.
/Janina Czerwińska/
Nowe dane kontaktowe do Wydziału:

Wydział Inwestycji i Drogownictwa
ul. Asfaltowa 1, Zagościniec
tel. (22) 777-47-79, 80, 81, 82, 83

592 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy stosowane są praktyki ustalania cen sprzedaży na usługi dot. zagospodarowania odpadów komunalnych?

Robert Perkowski Prezes Związku Samorządów Polskich zdecydował o podjęciu pierwszych trudnych tematów dotyczących działania i warunków pracy samorządów w naszym...

Zamknij