ggg ggg ggg

Nie ustąpił pierwszeństwa – spowodował wypadek w Dębinkach

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – to bilans wypadku drogowego do którego doszło rano w Dębinkach. Kierowcy samochodów byli trzeźwi, ale sprawca zdarzenia drogowego nie miał prawa jazdy, bo stracił je za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś przed godziną 7.00 na skrzyżowaniu ulicy Pałacowej i Długiej w Dębinkach.  Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, którzy wspólnie z technikiem kryminalistyki pracowali na miejscu wynika, że 24-letni kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplowi czym doprowadził do zderzenia samochodów. Kierowcy byli trzeźwi. W trakcie wykonywania czynności  funkcjonariusze ustalili, że 24-latek z gminy Jadów nie posiada prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane na rażące przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym .

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przewiezione 3 osoby.

Kolejny raz apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do znków drogowych. Zbyt szybka jazda, pośpiech i brak koncetracji może doprowadzić do tragicznego zdarzenia drogowego.
kom. Damian Wroczyński

83 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poszukiwania zaginionej 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu poszukują zaginionej 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej, która ostatni raz była widziana w dniu 05 sierpnia...

Zamknij