ggg

Narkotyki u 27-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego

Wczoraj ostrowscy kryminalni zatrzymali 27 -latka. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli skorodowane części amunicji i broni z okresu II wojny światowej oraz torebki z marihuaną i amfetaminą. 27-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

dav

W środę ostrowscy kryminalni przeszukiwali mieszkanie 27-latka. Policjanci znaleźli m.in. taśmy do amunicji, łuski, korpusy do granatów ręcznych, niekompletny korpus broni z lufą do PPSz. Wezwana na miejsce grupa rozminowania minersko-pirotechnicznego ostrowskiej komendy wstępnie stwierdziła, że elementy są skorodowane bez materiału prochowego i zapalającego. Znalezisko zostanie przekazane do ekspertyzy biegłemu z zakresu badań broni i balistyki. W trakcie dalszego przeszukania policjanci znaleźli 21 sztuk torebek z suszem roślinnym koloru zielonego oraz biały proszek o łącznej wadze prawie 80 gramów. 27-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wykonane testerem badania wykazały, że susz jest marihuaną a proszek amfetaminą. Zebrane przez policjantów materiały pozwoliły na postawienie 27-latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

dav

891 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bezpieczny autobus

W ostatnim czasie doszło do kilku groźnych wypadków drogowych z udziałem autobusów, w tym także autobusów komunikacji publicznej. Z punktu...

Zamknij