ggg ggg

Najpopularniejszy dzielnicowy 2019 roku wybrany

Od 2 stycznia prowadziliśmy XI edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Wojciech Olton z Posterunku Policji w Korytnicy. Na dzielnicowego z gminy Korytnica głosowało  371 osób. mł. asp. Wojciech Olton służbę w Policji pełni od 05.05.1999 r. , natomiast dzielnicowym gm. Korytnica jest od 01.01.2018 r.

mł.asp. Wojciech Olton

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym,  przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

Drugie miejsce w  plebiscycie zajął asp .sztab. Waldemar Siwiecki  dzielnicowy gm. Sadwone, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Łochowie na którego zagłosowało 100 osób.

Natomiast trzecie miejsce zdobył mł. asp. Marcin Mikołajczuk dzielnicowy gm. Liw, służbę pełniący w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie,  zdobywając 80 głosów.

 

M/K

167 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tomek Rychlewski, uczestnik programu „The Voice Kids”, odwiedził Koleje Mazowieckie !

Tomek ma pociąg do śpiewania. Wystąpił w „The Voice Kids 3”. Co prawda nie obrócił fotela żadnego z jurorów, ale...

Zamknij