ggg ggg ggg

Nagrody dla dyrektorów szkół i przedszkoli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszyscy dyrektorzy szkół i przedszkoli, prowadzonych przez Miasto
i Gminę Serock, uhonorowani zostali okolicznościowymi nagrodami, przyznanymi przez burmistrza Serocka Artura Borkowskiego.

Wszyscy dyrektorzy szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę Serock otrzymali nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej.
Jednocześnie, przyznane przez burmistrza Artura Borkowskiego nagrody stanowiły podziękowanie za trud, jaki dyrektorzy wkładają w organizację i funkcjonowanie placówek oświatowych w okresie pandemii. Nagrodę Burmistrza Serocka otrzymały Panie:
Małgorzata Szczerba – dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Serocku; Małgorzata Leszczyńska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Szaniawskiego w Jadwisinie; Małgorzata Paliszewska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu; Dorota Perczyńska – dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej; Barbara Kołecka – dyrektor Samorządowego Przedszkola w Zegrzu oraz Barbara Tomczak – dyrektor Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku.
Warto w tym miejscu dodać, że również dyrektorzy przyznali swoje nagrody – Dyrektora Szkoły, które otrzymali wyróżniający się nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

/opr. KW, źródło: UMiG Serock/

953 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij