ggg
ggg
ggg ggg

Na wieczną służbę odszedł st. sierż. Kamil Dec

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 31 sierpnia 2021 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega, Przyjaciel st. sierż. Kamil Dec. Miał 30 lat, odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich. Komendant Powiatowy Policji w Wołominie insp. dr Marek Ujazda w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich policjantów i pracowników KPP Wołomin składa rodzinie, oraz bliskim wyrazy współczucia.

Kamil w szeregi Policji wstąpił 4 lat temu. Przez pierwszy rok był  funkcjonariuszem Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Od 2018 roku służył w KPP Wołomin w Komisariacie Policji w Ząbkach na stanowisku policjanta zespołu patrolowo-interwencyjnego. W 2021 roku przeniesiony do dalszego pełnienia służby w KPP Wołomin.

Kamil pozostanie w naszej pamięci jako oddany służbie  zaangażowany policjant, zawsze uśmiechnięty i przyjacielski.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego Kamila.

Cześć Jego pamięci!

/KPP Wołomin/

207 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rajd Motocyklowy Śladami Września 39 WIELUŃ PAMIĘTAMY

28- 29  września 2021 Grupa Motocyklowa Stajnia zorganizowała 6. Rajd Motocyklowy „Śladami Września 39 WIELUŃ”. Przed rozpoczęciem rajdu członkowie GM...

Zamknij